- Academy »
- Stats »
- Girabola Angola »
- 2022/2023 »
- All Games
Competition
Girabola 2022/2023
Angola
Games
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Sep.2022 - 10:00 | Dragão | 0-1 | Recreativo do Libolo | Gam1 | ||||
Sat | 24.Sep.2022 - 10:30 | Académica do Lobito | 0-0 | Interclube | Gam1 | ||||
Sat | 24.Sep.2022 - 10:30 | Sagrada Esperança | 1-2 | Wiliete | Gam1 | ||||
Sat | 24.Sep.2022 - 10:30 | Sporting de Cabinda | 1-0 | CD Lunda-Sul | Gam1 | ||||
Sun | 25.Sep.2022 - 10:30 | Sporting de Benguela | 0-0 | Santa Rita | Gam1 | ||||
Tue | 27.Sep.2022 - 10:30 | Desportivo Huíla | 0-0 | Isaac de Benguela | Gam1 | ||||
Tue | 27.Sep.2022 - 11:00 | Petro de Luanda | 2-0 | Onze Bravos | Gam1 | ||||
Wed | 28.Sep.2022 - 11:30 | 1º de Agosto | 0-0 | Cubango | Gam1 | 2 | |||
Sat | 01.Oct.2022 - 10:00 | CD Lunda-Sul | 2-0 | Sporting de Benguela | Gam2 | ||||
Sat | 01.Oct.2022 - 10:00 | Recreativo do Libolo | 1-1 | Desportivo Huíla | Gam2 | ||||
Sat | 01.Oct.2022 - 10:30 | Isaac de Benguela | 0-0 | Wiliete | Gam2 | ||||
Sat | 01.Oct.2022 - 10:30 | Interclube | 2-0 | Sagrada Esperança | Gam2 | ||||
Sun | 02.Oct.2022 - 10:00 | Cubango | 0-0 | Académica do Lobito | Gam2 | ||||
Sun | 02.Oct.2022 - 10:00 | Onze Bravos | 0-1 | 1º de Agosto | Gam2 | ||||
Sun | 02.Oct.2022 - 10:00 | Santa Rita | 0-3 | Petro de Luanda | Gam2 | ||||
Sun | 02.Oct.2022 - 10:30 | Sporting de Cabinda | 0-0 | Dragão | Gam2 | ||||
Sat | 08.Oct.2022 - 10:30 | Isaac de Benguela | 0-0 | Recreativo do Libolo | Gam3 | ||||
Sat | 08.Oct.2022 - 10:30 | Sporting de Cabinda | 2-0 | Desportivo Huíla | Gam3 | ||||
Sun | 09.Oct.2022 - 10:00 | Dragão | 0-0 | Sporting de Benguela | Gam3 | ||||
Sun | 09.Oct.2022 - 10:30 | Académica do Lobito | 2-2 | Onze Bravos | Gam3 | ||||
Sun | 09.Oct.2022 - 11:00 | Wiliete | 2-0 | Interclube | Gam3 | ||||
Sat | 15.Oct.2022 - 10:00 | Recreativo do Libolo | 2-1 | Sporting de Cabinda | Gam4 | ||||
Sat | 15.Oct.2022 - 10:30 | Académica do Lobito | 2-0 | Santa Rita | Gam4 | ||||
Sat | 15.Oct.2022 - 10:30 | Interclube | 3-2 | Isaac de Benguela | Gam4 | ||||
Sun | 16.Oct.2022 - 10:30 | Desportivo Huíla | 1-0 | Sporting de Benguela | Gam4 | ||||
Sun | 16.Oct.2022 - 11:00 | Wiliete | 3-1 | Cubango | Gam4 | ||||
Tue | 18.Oct.2022 - 10:00 | Dragão | 0-1 | Petro de Luanda | Gam4 | ||||
Wed | 19.Oct.2022 - 10:00 | Onze Bravos | 0-0 | Sagrada Esperança | Gam4 | ||||
Sat | 22.Oct.2022 - 10:00 | Recreativo do Libolo | 0-0 | Sporting de Benguela | Gam5 | ||||
Sat | 22.Oct.2022 - 10:30 | Interclube | 3-0 | Cubango | Gam5 | ||||
Sat | 22.Oct.2022 - 10:30 | Isaac de Benguela | 0-1 | Sporting de Cabinda | Gam5 | ||||
Sun | 23.Oct.2022 - 10:00 | Dragão | 0-1 | 1º de Agosto | Gam5 | ||||
Sun | 23.Oct.2022 - 10:00 | CD Lunda-Sul | 1-0 | Académica do Lobito | Gam5 | ||||
Sun | 23.Oct.2022 - 10:30 | Sagrada Esperança | 3-0 | Santa Rita | Gam5 | ||||
Sun | 23.Oct.2022 - 11:00 | Wiliete | 1-0 | Onze Bravos | Gam5 | ||||
Sun | 23.Oct.2022 - 11:00 | Petro de Luanda | 1-0 | Desportivo Huíla | Gam5 | ||||
Fri | 28.Oct.2022 - 11:00 | Petro de Luanda | 0-1 | Recreativo do Libolo | Gam6 | ||||
Sat | 29.Oct.2022 - 10:00 | Onze Bravos | 1-1 | Interclube | Gam6 | ||||
Sat | 29.Oct.2022 - 10:00 | CD Lunda-Sul | 1-1 | Sagrada Esperança | Gam6 | ||||
Sat | 29.Oct.2022 - 10:30 | Académica do Lobito | 2-0 | Dragão | Gam6 | ||||
Sun | 30.Oct.2022 - 10:00 | Cubango | 1-1 | Isaac de Benguela | Gam6 | ||||
Sun | 30.Oct.2022 - 10:00 | Santa Rita | 1-1 | Wiliete | Gam6 | ||||
Sun | 30.Oct.2022 - 10:30 | Sporting de Benguela | 0-1 | Sporting de Cabinda | Gam6 | ||||
Wed | 02.Nov.2022 - 11:00 | Petro de Luanda | 2-1 | Interclube | Gam14 | ||||
Sat | 05.Nov.2022 - 10:30 | Sporting de Cabinda | 0-4 | Petro de Luanda | Gam7 | ||||
Sat | 05.Nov.2022 - 10:30 | Interclube | 0-1 | Santa Rita | Gam7 | ||||
Sat | 05.Nov.2022 - 10:30 | Isaac de Benguela | 0-1 | Sporting de Benguela | Gam7 | ||||
Sun | 06.Nov.2022 - 09:00 | Cubango | 1-0 | Onze Bravos | Gam7 | ||||
Sun | 06.Nov.2022 - 09:00 | Dragão | 0-0 | Sagrada Esperança | Gam7 | ||||
Sun | 06.Nov.2022 - 09:30 | Desportivo Huíla | 3-0 | Académica do Lobito | Gam7 | ||||
Sun | 06.Nov.2022 - 10:00 | Wiliete | 1-0 | CD Lunda-Sul | Gam7 | ||||
Wed | 09.Nov.2022 - 10:30 | Petro de Luanda | 1-1 | CD Lunda-Sul | Gam3 | ||||
Sat | 12.Nov.2022 - 09:00 | Onze Bravos | 3-0 | Isaac de Benguela | Gam8 | ||||
Sat | 12.Nov.2022 - 09:00 | Santa Rita | 0-3 | Cubango | Gam8 | ||||
Sat | 12.Nov.2022 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 0-2 | Académica do Lobito | Gam8 | ||||
Sat | 12.Nov.2022 - 09:30 | Sagrada Esperança | 1-0 | Desportivo Huíla | Gam8 | ||||
Sat | 12.Nov.2022 - 09:30 | Interclube | 2-0 | CD Lunda-Sul | Gam8 | ||||
Sat | 12.Nov.2022 - 09:30 | Sporting de Cabinda | 0-2 | 1º de Agosto | Gam8 | ||||
Sat | 12.Nov.2022 - 09:30 | Sporting de Benguela | 1-2 | Petro de Luanda | Gam8 | ||||
Sat | 12.Nov.2022 - 10:00 | Wiliete | 3-1 | Dragão | Gam8 | ||||
Mon | 21.Nov.2022 - 09:00 | Sagrada Esperança | 2-1 | Isaac de Benguela | Gam15 | ||||
Mon | 21.Nov.2022 - 09:30 | Desportivo Huíla | 1-0 | Wiliete | Gam9 | ||||
Wed | 23.Nov.2022 - 09:00 | Onze Bravos | 0-1 | Santa Rita | Gam9 | ||||
Wed | 23.Nov.2022 - 09:30 | Interclube | 3-1 | Dragão | Gam9 | ||||
Thu | 24.Nov.2022 - 09:00 | Cubango | 1-1 | CD Lunda-Sul | Gam9 | ||||
Thu | 24.Nov.2022 - 09:30 | 1º de Agosto | 2-1 | Sporting de Benguela | Gam9 | 2 | |||
Thu | 24.Nov.2022 - 09:30 | Académica do Lobito | 3-0 | Sporting de Cabinda | Gam9 | ||||
Thu | 24.Nov.2022 - 09:30 | Sagrada Esperança | 4-2 | Recreativo do Libolo | Gam9 | ||||
Fri | 25.Nov.2022 - 09:30 | Isaac de Benguela | 0-5 | Petro de Luanda | Gam9 | ||||
Sun | 27.Nov.2022 - 09:00 | Cubango | 2-0 | Dragão | Gam10 | ||||
Sun | 27.Nov.2022 - 09:00 | Santa Rita | 3-0 | Isaac de Benguela | Gam10 | ||||
Sun | 27.Nov.2022 - 09:30 | Sporting de Benguela | 1-0 | Académica do Lobito | Gam10 | ||||
Sun | 27.Nov.2022 - 09:30 | Desportivo Huíla | 0-0 | Interclube | Gam10 | ||||
Mon | 28.Nov.2022 - 09:00 | CD Lunda-Sul | 0-1 | Onze Bravos | Gam10 | ||||
Mon | 28.Nov.2022 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 0-1 | Wiliete | Gam10 | ||||
Mon | 28.Nov.2022 - 09:30 | Sporting de Cabinda | 0-3 | Sagrada Esperança | Gam10 | ||||
Tue | 29.Nov.2022 - 09:30 | Petro de Luanda | 0-1 | 1º de Agosto | Gam10 | ||||
Thu | 01.Dec.2022 - 09:00 | Sagrada Esperança | 1-0 | Cubango | Gam3 | ||||
Sat | 03.Dec.2022 - 09:00 | Onze Bravos | 3-0 | Dragão | Gam11 | ||||
Sat | 03.Dec.2022 - 09:30 | Académica do Lobito | 0-2 | Petro de Luanda | Gam11 | ||||
Sat | 03.Dec.2022 - 09:30 | Interclube | 3-0 | Recreativo do Libolo | Gam11 | ||||
Sun | 04.Dec.2022 - 09:00 | Cubango | 0-1 | Desportivo Huíla | Gam11 | ||||
Sun | 04.Dec.2022 - 09:00 | Santa Rita | 1-0 | CD Lunda-Sul | Gam11 | ||||
Sun | 04.Dec.2022 - 09:30 | Sagrada Esperança | 4-0 | Sporting de Benguela | Gam11 | ||||
Sun | 04.Dec.2022 - 10:00 | Wiliete | 1-1 | Sporting de Cabinda | Gam11 | ||||
Sun | 04.Dec.2022 - 10:30 | 1º de Agosto | 3-2 | Isaac de Benguela | Gam11 | ||||
Wed | 07.Dec.2022 - 09:00 | Onze Bravos | 1-0 | Sporting de Benguela | Gam15 | ||||
Wed | 07.Dec.2022 - 10:00 | Wiliete | 2-1 | Académica do Lobito | Gam15 | ||||
Thu | 08.Dec.2022 - 09:30 | Desportivo Huíla | 1-2 | 1º de Agosto | Gam6 | ||||
Sat | 10.Dec.2022 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 0-0 | Cubango | Gam12 | ||||
Sat | 10.Dec.2022 - 09:30 | Isaac de Benguela | 1-0 | CD Lunda-Sul | Gam12 | ||||
Sat | 10.Dec.2022 - 09:30 | Petro de Luanda | 2-1 | Sagrada Esperança | Gam12 | ||||
Sat | 10.Dec.2022 - 09:30 | Sporting de Cabinda | 0-0 | Interclube | Gam12 | ||||
Sun | 11.Dec.2022 - 09:00 | Dragão | 0-1 | Santa Rita | Gam12 | ||||
Sun | 11.Dec.2022 - 09:30 | Desportivo Huíla | 0-0 | Onze Bravos | Gam12 | ||||
Sun | 11.Dec.2022 - 09:30 | Sporting de Benguela | 1-3 | Wiliete | Gam12 | ||||
Mon | 12.Dec.2022 - 09:30 | 1º de Agosto | 1-1 | Académica do Lobito | Gam12 | ||||
Wed | 14.Dec.2022 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 0-1 | CD Lunda-Sul | Gam15 | ||||
Wed | 14.Dec.2022 - 09:00 | Cubango | 1-2 | Petro de Luanda | Gam15 | ||||
Sat | 17.Dec.2022 - 09:00 | Onze Bravos | 1-1 | Recreativo do Libolo | Gam13 | ||||
Sat | 17.Dec.2022 - 09:00 | Wiliete | 1-2 | Petro de Luanda | Gam13 | ||||
Sat | 17.Dec.2022 - 09:30 | Interclube | 2-0 | Sporting de Benguela | Gam13 | ||||
Sat | 17.Dec.2022 - 09:30 | Isaac de Benguela | 1-1 | Académica do Lobito | Gam13 | ||||
Sat | 17.Dec.2022 - 09:30 | Sagrada Esperança | 2-0 | 1º de Agosto | Gam13 | ||||
Sun | 18.Dec.2022 - 09:00 | Cubango | 1-0 | Sporting de Cabinda | Gam13 | ||||
Sun | 18.Dec.2022 - 09:00 | Santa Rita | 1-1 | Desportivo Huíla | Gam13 | ||||
Sun | 18.Dec.2022 - 09:00 | CD Lunda-Sul | 1-0 | Dragão | Gam13 | ||||
Wed | 21.Dec.2022 - 09:30 | 1º de Agosto | 1-0 | Santa Rita | Gam3 | ||||
Thu | 22.Dec.2022 - 08:30 | Sporting de Cabinda | 1-2 | Onze Bravos | Gam14 | ||||
Thu | 22.Dec.2022 - 09:00 | CD Lunda-Sul | 1-1 | Desportivo Huíla | Gam14 | ||||
Thu | 22.Dec.2022 - 09:30 | Sporting de Benguela | 3-0 | Cubango | Gam14 | ||||
Thu | 22.Dec.2022 - 09:30 | Académica do Lobito | 1-0 | Sagrada Esperança | Gam14 | ||||
Sat | 24.Dec.2022 - 09:00 | Dragão | 0-0 | Isaac de Benguela | Gam14 | ||||
Sat | 24.Dec.2022 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 1-1 | Santa Rita | Gam14 | ||||
Sat | 24.Dec.2022 - 09:30 | 1º de Agosto | 0-0 | Wiliete | Gam14 | ||||
Wed | 28.Dec.2022 - 09:30 | 1º de Agosto | 0-1 | Interclube | Gam15 | 2 | |||
Thu | 29.Dec.2022 - 09:00 | Santa Rita | 1-1 | Sporting de Cabinda | Gam15 | ||||
Thu | 29.Dec.2022 - 09:30 | Desportivo Huíla | 6-1 | Dragão | Gam15 | ||||
Sat | 31.Dec.2022 - 10:00 | 1º de Agosto | 2-1 | Recreativo do Libolo | Gam7 | ||||
Sat | 28.Jan.2023 - 10:00 | Académica do Lobito | Cubango | Gam17 | |||||
Wed | 01.Feb.2023 - 09:00 | CD Lunda-Sul | 0-1 | 1º de Agosto | Gam4 | ||||
Sat | 04.Feb.2023 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 2-0 | Dragão | Gam16 | ||||
Sat | 04.Feb.2023 - 09:30 | Isaac de Benguela | 0-1 | Desportivo Huíla | Gam16 | ||||
Sat | 04.Feb.2023 - 09:30 | Interclube | 5-1 | Académica do Lobito | Gam16 | ||||
Sun | 05.Feb.2023 - 09:00 | Cubango | Sagrada Esperança | Gam18 | |||||
Sun | 05.Feb.2023 - 09:00 | Onze Bravos | 1-1 | Petro de Luanda | Gam16 | ||||
Sun | 05.Feb.2023 - 09:00 | Cubango | 1º de Agosto | Gam16 | |||||
Sun | 05.Feb.2023 - 09:00 | Santa Rita | 1-0 | Sporting de Benguela | Gam16 | ||||
Sun | 05.Feb.2023 - 10:00 | Wiliete | 1-1 | Sagrada Esperança | Gam16 | ||||
Wed | 08.Feb.2023 - 09:30 | Sporting de Benguela | 1-1 | CD Lunda-Sul | Gam17 | ||||
Wed | 08.Feb.2023 - 09:30 | Desportivo Huíla | 1-1 | Recreativo do Libolo | Gam17 | ||||
Wed | 08.Feb.2023 - 09:30 | Sagrada Esperança | 1-0 | Interclube | Gam17 | ||||
Wed | 08.Feb.2023 - 10:00 | Wiliete | 0-0 | Isaac de Benguela | Gam17 | ||||
Wed | 08.Feb.2023 - 10:30 | 1º de Agosto | 2-1 | Onze Bravos | Gam17 | ||||
Sat | 11.Feb.2023 - 09:00 | Santa Rita | 1-0 | 1º de Agosto | Gam18 | ||||
Sun | 12.Feb.2023 - 08:00 | Cubango | Wiliete | Gam19 | |||||
Sun | 12.Feb.2023 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 2-1 | Isaac de Benguela | Gam18 | ||||
Sun | 12.Feb.2023 - 09:00 | Sporting de Benguela | 1-1 | Dragão | Gam18 | ||||
Sun | 12.Feb.2023 - 09:30 | Desportivo Huíla | 2-1 | Sporting de Cabinda | Gam18 | ||||
Sun | 12.Feb.2023 - 09:30 | Interclube | 2-1 | Wiliete | Gam18 | ||||
Sun | 12.Feb.2023 - 09:30 | Académica do Lobito | 3-2 | CD Lunda-Sul | Gam20 | ||||
Tue | 14.Feb.2023 - 10:00 | Petro de Luanda | 3-0 | Santa Rita | Gam17 | ||||
Sat | 18.Feb.2023 - 07:30 | Sagrada Esperança | 3-2 | Onze Bravos | Gam19 | ||||
Sun | 19.Feb.2023 - 07:00 | Santa Rita | 1-1 | Académica do Lobito | Gam19 | ||||
Sun | 19.Feb.2023 - 07:30 | Sporting de Benguela | 2-1 | Desportivo Huíla | Gam19 | ||||
Sun | 19.Feb.2023 - 07:30 | Sporting de Cabinda | 1-1 | Recreativo do Libolo | Gam19 | ||||
Sun | 19.Feb.2023 - 08:00 | 1º de Agosto | 0-0 | CD Lunda-Sul | Gam19 | ||||
Sun | 19.Feb.2023 - 09:00 | Cubango | Interclube | Gam20 | |||||
Mon | 20.Feb.2023 - 07:30 | Isaac de Benguela | 0-1 | Interclube | Gam19 | ||||
Thu | 23.Feb.2023 - 11:00 | Dragão | 0-0 | Académica do Lobito | Gam21 | ||||
Sat | 25.Feb.2023 - 09:00 | Onze Bravos | 2-1 | Wiliete | Gam20 | ||||
Sat | 25.Feb.2023 - 09:30 | Sporting de Cabinda | 0-3 | Isaac de Benguela | Gam20 | ||||
Sat | 25.Feb.2023 - 09:30 | Sporting de Benguela | 0-3 | Recreativo do Libolo | Gam20 | ||||
Sun | 26.Feb.2023 - 09:00 | Santa Rita | 0-1 | Sagrada Esperança | Gam20 | ||||
Sun | 26.Feb.2023 - 09:30 | 1º de Agosto | 3-0 | Dragão | Gam20 | ||||
Wed | 01.Mar.2023 - 09:00 | CD Lunda-Sul | 1-2 | Petro de Luanda | Gam18 | ||||
Fri | 03.Mar.2023 - 18:00 | Isaac de Benguela | Cubango | Gam21 | |||||
Sat | 04.Mar.2023 - 09:30 | Interclube | 1-0 | Onze Bravos | Gam21 | ||||
Sat | 04.Mar.2023 - 09:30 | Sagrada Esperança | 3-2 | CD Lunda-Sul | Gam21 | ||||
Sun | 05.Mar.2023 - 09:00 | Sporting de Cabinda | 1-0 | Sporting de Benguela | Gam21 | ||||
Sun | 05.Mar.2023 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 1-2 | Petro de Luanda | Gam21 | ||||
Sun | 05.Mar.2023 - 09:30 | 1º de Agosto | 2-0 | Desportivo Huíla | Gam21 | ||||
Sun | 05.Mar.2023 - 10:00 | Wiliete | 0-1 | Santa Rita | Gam21 | ||||
Sat | 11.Mar.2023 - 09:00 | Onze Bravos | Cubango | Gam22 | |||||
Sat | 11.Mar.2023 - 09:00 | CD Lunda-Sul | 0-0 | Wiliete | Gam22 | ||||
Sat | 11.Mar.2023 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 1-3 | 1º de Agosto | Gam22 | ||||
Sat | 11.Mar.2023 - 09:30 | Académica do Lobito | 2-1 | Desportivo Huíla | Gam22 | ||||
Sun | 12.Mar.2023 - 05:00 | Sagrada Esperança | 5-1 | Dragão | Gam22 | ||||
Sun | 12.Mar.2023 - 10:00 | Santa Rita | 0-0 | Interclube | Gam22 | ||||
Sun | 12.Mar.2023 - 10:30 | Sporting de Benguela | 2-1 | Isaac de Benguela | Gam22 | ||||
Tue | 21.Mar.2023 - 10:00 | CD Lunda-Sul | 2-0 | Sporting de Cabinda | Gam16 | ||||
Fri | 24.Mar.2023 - 11:00 | Petro de Luanda | 7-1 | Sporting de Benguela | Gam23 | ||||
Sat | 25.Mar.2023 - 10:00 | Onze Bravos | 3-0 | Académica do Lobito | Gam18 | ||||
Sat | 01.Apr.2023 - 10:00 | CD Lunda-Sul | 1-2 | Interclube | Gam23 | ||||
Sat | 01.Apr.2023 - 10:30 | Isaac de Benguela | 1-0 | Onze Bravos | Gam23 | ||||
Sun | 02.Apr.2023 - 09:00 | Cubango | Santa Rita | Gam23 | |||||
Sun | 02.Apr.2023 - 10:00 | Dragão | 0-1 | Wiliete | Gam23 | ||||
Sun | 02.Apr.2023 - 10:30 | Académica do Lobito | 1-1 | Recreativo do Libolo | Gam23 | ||||
Sun | 02.Apr.2023 - 10:30 | Desportivo Huíla | 0-1 | Sagrada Esperança | Gam23 | ||||
Sun | 02.Apr.2023 - 11:30 | 1º de Agosto | 1-0 | Sporting de Cabinda | Gam23 | ||||
Wed | 05.Apr.2023 - 11:00 | Petro de Luanda | 6-0 | Dragão | Gam19 | ||||
Sat | 08.Apr.2023 - 09:00 | CD Lunda-Sul | Cubango | Gam24 | |||||
Sat | 08.Apr.2023 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 1-0 | Sagrada Esperança | Gam24 | ||||
Sat | 08.Apr.2023 - 10:00 | Petro de Luanda | 1-0 | Isaac de Benguela | Gam24 | ||||
Sat | 08.Apr.2023 - 10:30 | Sporting de Benguela | 1-5 | 1º de Agosto | Gam24 | ||||
Sat | 08.Apr.2023 - 10:30 | Dragão | 2-2 | Interclube | Gam24 | ||||
Sat | 08.Apr.2023 - 10:30 | Sporting de Cabinda | 1-0 | Académica do Lobito | Gam24 | ||||
Sun | 09.Apr.2023 - 10:00 | Santa Rita | 1-1 | Onze Bravos | Gam24 | ||||
Sun | 09.Apr.2023 - 11:00 | Wiliete | 1-0 | Desportivo Huíla | Gam24 | ||||
Fri | 14.Apr.2023 - 18:00 | Dragão | Cubango | Gam25 | |||||
Sun | 16.Apr.2023 - 09:00 | Onze Bravos | 3-1 | CD Lunda-Sul | Gam25 | ||||
Sun | 16.Apr.2023 - 09:30 | Wiliete | 3-1 | Recreativo do Libolo | Gam25 | ||||
Sun | 16.Apr.2023 - 10:30 | Isaac de Benguela | 2-0 | Santa Rita | Gam25 | ||||
Sun | 16.Apr.2023 - 10:30 | 1º de Agosto | 2-1 | Petro de Luanda | Gam25 | ||||
Sun | 16.Apr.2023 - 10:30 | Interclube | 0-0 | Desportivo Huíla | Gam25 | ||||
Sun | 16.Apr.2023 - 10:30 | Académica do Lobito | 3-1 | Sporting de Benguela | Gam25 | ||||
Mon | 17.Apr.2023 - 10:30 | Sagrada Esperança | 3-0 | Sporting de Cabinda | Gam25 | ||||
Thu | 20.Apr.2023 - 10:30 | Petro de Luanda | 2-0 | Sporting de Cabinda | Gam22 | ||||
Sat | 22.Apr.2023 - 09:00 | CD Lunda-Sul | 1-0 | Santa Rita | Gam26 | ||||
Sat | 22.Apr.2023 - 09:00 | Recreativo do Libolo | 2-1 | Interclube | Gam26 |
Football Competitions
National Club Competitions |
USA GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR N/C WOR WOR WOR EUR EUR WOR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Girabola - 2022/2023
- 94% 225 / 240 Games
- Home team wins 48.89%
- Draws 25.78%
- Away team wins 25.33%
- Over 1.5 61.33%
- Over 2.5 36.89%
- Over 3.5 14.67%
- Goals 485
- Goals /match 2.16
- Goals /match home 1.33
- Goals /match away 0.83
- Both teams score 39.11%
- Goals after 80' 0.62%
No tv schedule yet for US
(change)