- Academy »
- Stats »
- Premier League Belarus »
- 2018 »
- All Games
Competition
Premier League 2018
Belarus
Games
Regular Season | |||||||||
Fri | 30.Mar.2018 - 10:30 | Luch Minsk | 0-0 | Minsk | Gam1 | ||||
Fri | 30.Mar.2018 - 12:30 | Neman Grodno | 1-1 | Vitebsk | Gam1 | 2 | |||
Sat | 31.Mar.2018 - 08:00 | Gomel | 0-0 | Slutsk | Gam1 | 2 | |||
Sat | 31.Mar.2018 - 10:00 | Shakhtyor | 0-0 | Dinamo Brest | Gam1 | ||||
Sat | 31.Mar.2018 - 12:00 | Dinamo Minsk | 2-1 | Torpedo BelAZ | Gam1 | 1 | |||
Sun | 01.Apr.2018 - 07:00 | Isloch | 1-1 | Tarpeda | Gam1 | ||||
Sun | 01.Apr.2018 - 09:00 | Gorodeya | 1-2 | Dnepr Mogilev | Gam1 | 1 | |||
Sun | 01.Apr.2018 - 11:00 | BATE | 1-0 | Smolevichy-STI | Gam1 | ||||
Thu | 05.Apr.2018 - 09:30 | Dinamo Brest | 2-1 | Luch Minsk | Gam2 | ||||
Thu | 05.Apr.2018 - 11:30 | Slutsk | 1-1 | Neman Grodno | Gam2 | 29 | |||
Fri | 06.Apr.2018 - 10:00 | Minsk | 0-2 | BATE | Gam2 | 37 | |||
Fri | 06.Apr.2018 - 12:00 | Torpedo BelAZ | 1-0 | Smolevichy-STI | Gam2 | ||||
Fri | 06.Apr.2018 - 13:45 | Dnepr Mogilev | 1-0 | Gomel | Gam2 | 12 | |||
Sat | 07.Apr.2018 - 05:00 | Tarpeda | 1-0 | Gorodeya | Gam2 | ||||
Sat | 07.Apr.2018 - 09:00 | Vitebsk | 2-1 | Shakhtyor | Gam2 | ||||
Sat | 07.Apr.2018 - 11:00 | Dinamo Minsk | 0-0 | Isloch | Gam2 | 3 | |||
Fri | 13.Apr.2018 - 10:45 | Luch Minsk | 0-2 | Vitebsk | Gam3 | ||||
Fri | 13.Apr.2018 - 12:45 | Shakhtyor | 0-1 | Slutsk | Gam3 | 2 | |||
Sat | 14.Apr.2018 - 09:00 | Neman Grodno | 0-0 | Dnepr Mogilev | Gam3 | ||||
Sat | 14.Apr.2018 - 11:00 | BATE | 2-0 | Dinamo Brest | Gam3 | 2 | |||
Sat | 14.Apr.2018 - 12:45 | Isloch | 0-0 | Torpedo BelAZ | Gam3 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 07:00 | Smolevichy-STI | 1-1 | Minsk | Gam3 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 09:00 | Gomel | 0-0 | Tarpeda | Gam3 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 11:00 | Gorodeya | 0-2 | Dinamo Minsk | Gam3 | 1 | |||
Sat | 21.Apr.2018 - 07:00 | Luch Minsk | 0-3 | Slutsk | Gam4 | ||||
Sat | 21.Apr.2018 - 09:00 | Dinamo Minsk | 2-1 | Gomel | Gam4 | 5 | |||
Sat | 21.Apr.2018 - 11:00 | Torpedo BelAZ | 2-1 | Minsk | Gam4 | 2 | |||
Sun | 22.Apr.2018 - 07:00 | Tarpeda | 0-1 | Neman Grodno | Gam4 | ||||
Sun | 22.Apr.2018 - 10:00 | Isloch | 0-0 | Gorodeya | Gam4 | 1 | |||
Sun | 22.Apr.2018 - 12:00 | Dinamo Brest | 2-2 | Smolevichy-STI | Gam4 | ||||
Mon | 23.Apr.2018 - 11:45 | Dnepr Mogilev | 1-1 | Shakhtyor | Gam4 | 31 | |||
Mon | 23.Apr.2018 - 13:45 | Vitebsk | 0-1 | BATE | Gam4 | 41 | |||
Fri | 27.Apr.2018 - 10:30 | Minsk | 3-3 | Dinamo Brest | Gam5 | 27 | |||
Fri | 27.Apr.2018 - 12:45 | Gomel | 1-2 | Isloch | Gam5 | 11 | |||
Sat | 28.Apr.2018 - 08:00 | Shakhtyor | 1-0 | Tarpeda | Gam5 | ||||
Sat | 28.Apr.2018 - 10:00 | BATE | 3-1 | Slutsk | Gam5 | 6 | |||
Sat | 28.Apr.2018 - 12:00 | Neman Grodno | 0-2 | Dinamo Minsk | Gam5 | 3 | |||
Sat | 28.Apr.2018 - 13:45 | Luch Minsk | 2-0 | Dnepr Mogilev | Gam5 | ||||
Sun | 29.Apr.2018 - 10:30 | Smolevichy-STI | 1-1 | Vitebsk | Gam5 | ||||
Sun | 29.Apr.2018 - 12:30 | Gorodeya | 1-1 | Torpedo BelAZ | Gam5 | 4 | |||
Fri | 04.May.2018 - 11:30 | Slutsk | 1-0 | Smolevichy-STI | Gam6 | ||||
Sat | 05.May.2018 - 08:30 | Vitebsk | 1-0 | Minsk | Gam6 | 4 | |||
Sat | 05.May.2018 - 10:30 | Tarpeda | 0-1 | Luch Minsk | Gam6 | ||||
Sat | 05.May.2018 - 12:30 | Gorodeya | 0-0 | Gomel | Gam6 | 2 | |||
Sun | 06.May.2018 - 08:30 | Dinamo Minsk | 0-0 | Shakhtyor | Gam6 | 4 | |||
Sun | 06.May.2018 - 10:30 | Torpedo BelAZ | 2-0 | Dinamo Brest | Gam6 | 1 | |||
Sun | 06.May.2018 - 12:30 | Isloch | 1-2 | Neman Grodno | Gam6 | 1 | |||
Mon | 07.May.2018 - 12:30 | Dnepr Mogilev | 0-1 | BATE | Gam6 | 35 | |||
Fri | 11.May.2018 - 12:30 | Minsk | 0-2 | Slutsk | Gam7 | 11 | |||
Sat | 12.May.2018 - 08:30 | Smolevichy-STI | 2-1 | Dnepr Mogilev | Gam7 | ||||
Sat | 12.May.2018 - 10:30 | Gomel | 0-0 | Torpedo BelAZ | Gam7 | 3 | |||
Sat | 12.May.2018 - 12:30 | Dinamo Brest | 3-1 | Vitebsk | Gam7 | ||||
Sun | 13.May.2018 - 08:00 | Shakhtyor | 3-0 | Isloch | Gam7 | 7 | |||
Sun | 13.May.2018 - 10:15 | Neman Grodno | 1-0 | Gorodeya | Gam7 | 2 | |||
Sun | 13.May.2018 - 12:30 | BATE | 2-0 | Tarpeda | Gam7 | ||||
Mon | 14.May.2018 - 12:30 | Luch Minsk | 1-3 | Dinamo Minsk | Gam7 | ||||
Sun | 20.May.2018 - 10:15 | Dnepr Mogilev | 0-0 | Minsk | Gam8 | 1 | |||
Sun | 20.May.2018 - 12:15 | Tarpeda | 0-0 | Smolevichy-STI | Gam8 | ||||
Mon | 21.May.2018 - 11:45 | Vitebsk | 2-0 | Torpedo BelAZ | Gam8 | 13 | |||
Mon | 21.May.2018 - 13:45 | Gomel | 0-2 | Neman Grodno | Gam8 | 8 | |||
Tue | 22.May.2018 - 11:45 | Gorodeya | 0-1 | Shakhtyor | Gam8 | 25 | |||
Tue | 22.May.2018 - 13:45 | Isloch | 1-1 | Luch Minsk | Gam8 | ||||
Wed | 23.May.2018 - 10:15 | Slutsk | 1-1 | Dinamo Brest | Gam8 | 21 | |||
Wed | 23.May.2018 - 12:15 | Dinamo Minsk | 0-1 | BATE | Gam8 | 35 | |||
Sat | 26.May.2018 - 10:30 | Minsk | 6-1 | Tarpeda | Gam9 | ||||
Sun | 27.May.2018 - 09:00 | Smolevichy-STI | 0-2 | Dinamo Minsk | Gam9 | ||||
Sun | 27.May.2018 - 11:00 | Shakhtyor | 2-1 | Gomel | Gam9 | 3 | |||
Sun | 27.May.2018 - 12:45 | Luch Minsk | 1-1 | Gorodeya | Gam9 | ||||
Mon | 28.May.2018 - 11:45 | BATE | 1-1 | Isloch | Gam9 | 53 | |||
Mon | 28.May.2018 - 13:45 | Neman Grodno | 1-0 | Torpedo BelAZ | Gam9 | 23 | |||
Tue | 29.May.2018 - 11:45 | Vitebsk | 2-0 | Slutsk | Gam9 | 56 | |||
Tue | 29.May.2018 - 13:45 | Dinamo Brest | 1-1 | Dnepr Mogilev | Gam9 | 47 | |||
Fri | 01.Jun.2018 - 11:45 | Dinamo Minsk | 1-0 | Minsk | Gam10 | 56 | |||
Fri | 01.Jun.2018 - 13:45 | Neman Grodno | 0-1 | Shakhtyor | Gam10 | 44 | |||
Sat | 02.Jun.2018 - 07:45 | Tarpeda | 1-1 | Dinamo Brest | Gam10 | ||||
Sat | 02.Jun.2018 - 09:45 | Dnepr Mogilev | 0-1 | Vitebsk | Gam10 | 16 | |||
Sat | 02.Jun.2018 - 11:45 | Gomel | 1-0 | Luch Minsk | Gam10 | ||||
Sat | 02.Jun.2018 - 13:45 | Gorodeya | 2-1 | BATE | Gam10 | 39 | |||
Sun | 03.Jun.2018 - 09:00 | Isloch | 1-0 | Smolevichy-STI | Gam10 | ||||
Sun | 03.Jun.2018 - 11:00 | Torpedo BelAZ | 2-0 | Slutsk | Gam10 | 29 | |||
Mon | 11.Jun.2018 - 10:45 | Smolevichy-STI | 2-0 | Gorodeya | Gam11 | ||||
Mon | 11.Jun.2018 - 12:45 | Luch Minsk | 1-2 | Neman Grodno | Gam11 | ||||
Tue | 12.Jun.2018 - 10:00 | Slutsk | 5-0 | Dnepr Mogilev | Gam11 | 26 | |||
Tue | 12.Jun.2018 - 11:45 | Minsk | 0-1 | Isloch | Gam11 | 8 | |||
Tue | 12.Jun.2018 - 13:45 | Vitebsk | 2-0 | Tarpeda | Gam11 | ||||
Wed | 13.Jun.2018 - 10:00 | Shakhtyor | 1-0 | Torpedo BelAZ | Gam11 | 31 | |||
Wed | 13.Jun.2018 - 11:45 | BATE | 3-0 | Gomel | Gam11 | 34 | |||
Wed | 13.Jun.2018 - 13:45 | Dinamo Brest | 1-1 | Dinamo Minsk | Gam11 | 28 | |||
Sat | 16.Jun.2018 - 10:45 | Tarpeda | 0-1 | Slutsk | Gam12 | ||||
Sat | 16.Jun.2018 - 12:45 | Gorodeya | 1-2 | Minsk | Gam12 | 11 | |||
Sun | 17.Jun.2018 - 09:45 | Shakhtyor | 4-0 | Luch Minsk | Gam12 | ||||
Sun | 17.Jun.2018 - 11:45 | Torpedo BelAZ | 1-0 | Dnepr Mogilev | Gam12 | 18 | |||
Sun | 17.Jun.2018 - 13:45 | Neman Grodno | 2-3 | BATE | Gam12 | 47 | |||
Mon | 18.Jun.2018 - 10:00 | Dinamo Minsk | 1-1 | Vitebsk | Gam12 | 84 | |||
Mon | 18.Jun.2018 - 11:45 | Gomel | 0-2 | Smolevichy-STI | Gam12 | ||||
Mon | 18.Jun.2018 - 13:45 | Isloch | 0-1 | Dinamo Brest | Gam12 | 88 | |||
Fri | 22.Jun.2018 - 12:00 | Dnepr Mogilev | 1-2 | Tarpeda | Gam13 | ||||
Sat | 23.Jun.2018 - 09:45 | Smolevichy-STI | 0-1 | Neman Grodno | Gam13 | ||||
Sat | 23.Jun.2018 - 11:45 | Minsk | 0-2 | Gomel | Gam13 | 26 | |||
Sun | 24.Jun.2018 - 09:45 | Slutsk | 0-1 | Dinamo Minsk | Gam13 | 13 | |||
Sun | 24.Jun.2018 - 11:45 | BATE | 0-0 | Shakhtyor | Gam13 | 48 | |||
Sun | 24.Jun.2018 - 13:45 | Luch Minsk | 1-3 | Torpedo BelAZ | Gam13 | ||||
Mon | 25.Jun.2018 - 12:00 | Vitebsk | 2-0 | Isloch | Gam13 | 55 | |||
Mon | 25.Jun.2018 - 13:45 | Dinamo Brest | 5-2 | Gorodeya | Gam13 | 62 | |||
Fri | 29.Jun.2018 - 11:45 | Luch Minsk | 1-2 | BATE | Gam14 | ||||
Fri | 29.Jun.2018 - 13:45 | Gomel | 0-6 | Dinamo Brest | Gam14 | 57 | |||
Sat | 30.Jun.2018 - 09:45 | Isloch | 0-1 | Slutsk | Gam14 | 19 | |||
Sat | 30.Jun.2018 - 11:45 | Torpedo BelAZ | 1-0 | Tarpeda | Gam14 | ||||
Sat | 30.Jun.2018 - 13:45 | Neman Grodno | 2-2 | Minsk | Gam14 | 27 | |||
Sun | 01.Jul.2018 - 09:45 | Gorodeya | 1-1 | Vitebsk | Gam14 | 40 | |||
Sun | 01.Jul.2018 - 11:45 | Dinamo Minsk | 2-1 | Dnepr Mogilev | Gam14 | 40 | |||
Sun | 01.Jul.2018 - 13:45 | Shakhtyor | 1-0 | Smolevichy-STI | Gam14 | ||||
Fri | 06.Jul.2018 - 12:00 | BATE | 2-1 | Torpedo BelAZ | Gam15 | 121 | |||
Sat | 07.Jul.2018 - 10:15 | Minsk | 0-0 | Shakhtyor | Gam15 | 18 | |||
Sat | 07.Jul.2018 - 12:00 | Dinamo Minsk | 1-0 | Tarpeda | Gam15 | ||||
Sat | 07.Jul.2018 - 13:45 | Dinamo Brest | 1-0 | Neman Grodno | Gam15 | 18 | |||
Sun | 08.Jul.2018 - 08:00 | Vitebsk | 1-0 | Gomel | Gam15 | 21 | |||
Sun | 08.Jul.2018 - 09:45 | Smolevichy-STI | 1-1 | Luch Minsk | Gam15 | ||||
Sun | 08.Jul.2018 - 11:45 | Slutsk | 1-0 | Gorodeya | Gam15 | 20 | |||
Mon | 09.Jul.2018 - 13:45 | Dnepr Mogilev | 0-0 | Isloch | Gam15 | 52 | |||
Fri | 13.Jul.2018 - 11:45 | Slutsk | 0-1 | Gomel | Gam16 | 101 | |||
Sat | 14.Jul.2018 - 09:45 | Minsk | 3-1 | Luch Minsk | Gam16 | ||||
Sat | 14.Jul.2018 - 11:45 | Smolevichy-STI | 2-3 | BATE | Gam16 | ||||
Sat | 14.Jul.2018 - 13:45 | Vitebsk | 5-1 | Neman Grodno | Gam16 | 20 | |||
Sun | 15.Jul.2018 - 07:00 | Tarpeda | 1-1 | Isloch | Gam16 | ||||
Sun | 15.Jul.2018 - 08:45 | Dnepr Mogilev | 1-2 | Gorodeya | Gam16 | 20 | |||
Mon | 16.Jul.2018 - 13:45 | Dinamo Brest | 1-3 | Shakhtyor | Gam16 | 80 | |||
Fri | 20.Jul.2018 - 11:45 | Neman Grodno | 0-3 | Slutsk | Gam17 | 29 | |||
Fri | 20.Jul.2018 - 13:45 | BATE | 2-0 | Minsk | Gam17 | 43 | |||
Sat | 21.Jul.2018 - 07:00 | Luch Minsk | 1-1 | Dinamo Brest | Gam17 | ||||
Sat | 21.Jul.2018 - 09:30 | Gomel | 2-0 | Dnepr Mogilev | Gam17 | 5 | |||
Sat | 21.Jul.2018 - 11:30 | Gorodeya | 0-0 | Tarpeda | Gam17 | ||||
Sun | 22.Jul.2018 - 09:30 | Isloch | 0-1 | Dinamo Minsk | Gam17 | 10 | |||
Mon | 23.Jul.2018 - 12:00 | Smolevichy-STI | 1-2 | Torpedo BelAZ | Gam17 | ||||
Fri | 17.Aug.2018 - 12:00 | Dnepr Mogilev | 0-0 | Neman Grodno | Gam18 | 25 | |||
Sat | 18.Aug.2018 - 09:45 | Minsk | 0-0 | Smolevichy-STI | Gam18 | ||||
Sat | 18.Aug.2018 - 11:45 | Torpedo BelAZ | 2-1 | Isloch | Gam18 | 2 | |||
Sun | 19.Aug.2018 - 07:00 | Vitebsk | 2-0 | Luch Minsk | Gam18 | ||||
Sun | 19.Aug.2018 - 09:00 | Slutsk | 1-3 | Shakhtyor | Gam18 | 13 | |||
Sun | 19.Aug.2018 - 11:00 | Dinamo Minsk | 0-2 | Gorodeya | Gam18 | 9 | |||
Mon | 20.Aug.2018 - 11:15 | Tarpeda | 1-2 | Gomel | Gam18 | ||||
Fri | 24.Aug.2018 - 11:45 | Minsk | 0-0 | Torpedo BelAZ | Gam19 | 12 | |||
Sat | 25.Aug.2018 - 08:45 | Gorodeya | 2-0 | Isloch | Gam19 | ||||
Sat | 25.Aug.2018 - 10:45 | BATE | 1-1 | Vitebsk | Gam19 | 15 | |||
Sat | 25.Aug.2018 - 12:45 | Neman Grodno | 1-0 | Tarpeda | Gam19 | ||||
Sun | 26.Aug.2018 - 08:45 | Smolevichy-STI | 1-0 | Dinamo Brest | Gam19 | ||||
Sun | 26.Aug.2018 - 10:45 | Shakhtyor | 3-1 | Dnepr Mogilev | Gam19 | 6 | |||
Sun | 26.Aug.2018 - 12:45 | Gomel | 0-0 | Dinamo Minsk | Gam19 | 3 | |||
Mon | 27.Aug.2018 - 11:00 | Slutsk | 1-0 | Luch Minsk | Gam19 | ||||
Fri | 31.Aug.2018 - 10:30 | Torpedo BelAZ | 0-1 | Gorodeya | Gam20 | 41 | |||
Fri | 31.Aug.2018 - 12:30 | Vitebsk | 4-0 | Smolevichy-STI | Gam20 | ||||
Sat | 01.Sep.2018 - 08:00 | Dnepr Mogilev | 0-0 | Luch Minsk | Gam20 | ||||
Sat | 01.Sep.2018 - 10:00 | Isloch | 0-1 | Gomel | Gam20 | 3 | |||
Sat | 01.Sep.2018 - 12:30 | Dinamo Brest | 2-1 | Minsk | Gam20 | 3 | |||
Sun | 02.Sep.2018 - 08:00 | Tarpeda | 2-3 | Shakhtyor | Gam20 | ||||
Sun | 02.Sep.2018 - 10:00 | Slutsk | 0-1 | BATE | Gam20 | 7 | |||
Sun | 02.Sep.2018 - 12:30 | Dinamo Minsk | 1-0 | Neman Grodno | Gam20 | 6 | |||
Fri | 14.Sep.2018 - 11:30 | Luch Minsk | 3-1 | Tarpeda | Gam21 | ||||
Sat | 15.Sep.2018 - 07:30 | Minsk | 1-3 | Vitebsk | Gam21 | 12 | |||
Sat | 15.Sep.2018 - 11:30 | Shakhtyor | 0-0 | Dinamo Minsk | Gam21 | 7 | |||
Sat | 15.Sep.2018 - 13:45 | BATE | 3-1 | Dnepr Mogilev | Gam21 | 8 | |||
Sun | 16.Sep.2018 - 08:45 | Smolevichy-STI | 1-2 | Slutsk | Gam21 | ||||
Sun | 16.Sep.2018 - 10:45 | Neman Grodno | 6-0 | Isloch | Gam21 | 4 | |||
Sun | 16.Sep.2018 - 12:45 | Dinamo Brest | 2-0 | Torpedo BelAZ | Gam21 | 7 | |||
Mon | 17.Sep.2018 - 12:00 | Gomel | 2-0 | Gorodeya | Gam21 | 22 | |||
Fri | 21.Sep.2018 - 12:00 | Dnepr Mogilev | 0-1 | Smolevichy-STI | Gam22 | ||||
Sat | 22.Sep.2018 - 07:00 | Isloch | 1-0 | Shakhtyor | Gam22 | ||||
Sat | 22.Sep.2018 - 09:00 | Slutsk | 0-1 | Minsk | Gam22 | 1 | |||
Sat | 22.Sep.2018 - 11:00 | Vitebsk | 0-1 | Dinamo Brest | Gam22 | 3 | |||
Sat | 22.Sep.2018 - 12:45 | Torpedo BelAZ | 1-0 | Gomel | Gam22 | 2 | |||
Sun | 23.Sep.2018 - 12:45 | Dinamo Minsk | 3-2 | Luch Minsk | Gam22 | ||||
Mon | 24.Sep.2018 - 12:00 | Gorodeya | 0-2 | Neman Grodno | Gam22 | 13 | |||
Wed | 26.Sep.2018 - 09:30 | Tarpeda | 0-3 | BATE | Gam22 | ||||
Fri | 28.Sep.2018 - 12:00 | Luch Minsk | 1-1 | Isloch | Gam23 | ||||
Sat | 29.Sep.2018 - 09:00 | Minsk | 4-0 | Dnepr Mogilev | Gam23 | 5 | |||
Sat | 29.Sep.2018 - 11:00 | Shakhtyor | 1-0 | Gorodeya | Gam23 | 2 | |||
Sun | 30.Sep.2018 - 06:00 | Smolevichy-STI | 0-2 | Tarpeda | Gam23 | ||||
Sun | 30.Sep.2018 - 08:00 | Dinamo Brest | 4-0 | Slutsk | Gam23 | 3 | |||
Sun | 30.Sep.2018 - 10:00 | Torpedo BelAZ | 2-0 | Vitebsk | Gam23 | 2 | |||
Sun | 30.Sep.2018 - 12:45 | BATE | 2-1 | Dinamo Minsk | Gam23 | 2 | |||
Mon | 01.Oct.2018 - 11:30 | Neman Grodno | 2-0 | Gomel | Gam23 | 16 | |||
Fri | 05.Oct.2018 - 09:00 | Tarpeda | 1-0 | Minsk | Gam24 | ||||
Fri | 05.Oct.2018 - 12:00 | Gorodeya | 1-1 | Luch Minsk | Gam24 | ||||
Sat | 06.Oct.2018 - 07:00 | Slutsk | 0-2 | Vitebsk | Gam24 | 5 | |||
Sat | 06.Oct.2018 - 09:00 | Dnepr Mogilev | 1-4 | Dinamo Brest | Gam24 | 5 | |||
Sat | 06.Oct.2018 - 11:00 | Gomel | 0-3 | Shakhtyor | Gam24 | 6 | |||
Sun | 07.Oct.2018 - 07:30 | Isloch | 2-1 | BATE | Gam24 | 4 | |||
Sun | 07.Oct.2018 - 09:30 | Torpedo BelAZ | 3-0 | Neman Grodno | Gam24 | 2 | |||
Sun | 07.Oct.2018 - 11:30 | Dinamo Minsk | 2-0 | Smolevichy-STI | Gam24 | ||||
Fri | 19.Oct.2018 - 12:00 | Vitebsk | 3-1 | Dnepr Mogilev | Gam25 | 13 | |||
Sat | 20.Oct.2018 - 08:00 | Minsk | 3-3 | Dinamo Minsk | Gam25 | 1 | |||
Sat | 20.Oct.2018 - 10:00 | BATE | 3-2 | Gorodeya | Gam25 | 3 | |||
Sat | 20.Oct.2018 - 12:00 | Shakhtyor | 1-0 | Neman Grodno | Gam25 | 1 | |||
Sun | 21.Oct.2018 - 07:00 | Slutsk | 0-3 | Torpedo BelAZ | Gam25 | 2 | |||
Sun | 21.Oct.2018 - 09:00 | Smolevichy-STI | 0-1 | Isloch | Gam25 | ||||
Sun | 21.Oct.2018 - 11:30 | Dinamo Brest | 2-0 | Tarpeda | Gam25 | ||||
Mon | 22.Oct.2018 - 12:00 | Luch Minsk | 1-0 | Gomel | Gam25 | ||||
Fri | 26.Oct.2018 - 08:00 | Isloch | 0-3 | Minsk | Gam26 | 26 | |||
Fri | 26.Oct.2018 - 11:00 | Dnepr Mogilev | 2-0 | Slutsk | Gam26 | 31 | |||
Sat | 27.Oct.2018 - 07:00 | Tarpeda | 0-1 | Vitebsk | Gam26 |
Football Competitions
National Club Competitions |
USA GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR N/C WOR WOR WOR EUR EUR WOR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Premier League - 2018
- 100% 240 / 240 Games
- Home team wins 41.67%
- Draws 24.58%
- Away team wins 33.75%
- Over 1.5 62.5%
- Over 2.5 35%
- Over 3.5 17.5%
- Goals 516
- Goals /match 2.15
- Goals /match home 1.16
- Goals /match away 0.99
- Both teams score 36.25%
- Goals after 80' 16.28%
No tv schedule yet for US
(change)