Competition
Premier League 2020/2021
Russia
Games
Regular Season | |||||||||
Sat | 08.Aug.2020 - 09:00 | Khimki | 0-2 | CSKA Moskva | Gam1 | ||||
Sat | 08.Aug.2020 - 11:30 | Tambov | 0-1 | Rostov | Gam1 | ||||
Sun | 09.Aug.2020 - 10:00 | Ufa | 0-3 | Krasnodar | Gam1 | 39 | |||
Sun | 09.Aug.2020 - 12:00 | Arsenal Tula | 0-0 | Akhmat Grozny | Gam1 | ||||
Sun | 09.Aug.2020 - 13:00 | Spartak Moskva | 2-2 | Sochi | Gam1 | ||||
Mon | 10.Aug.2020 - 10:00 | Ural | 0-2 | Dinamo Moskva | Gam1 | ||||
Tue | 11.Aug.2020 - 11:00 | Rotor Volgograd | 0-2 | Zenit | Gam1 | 100 | |||
Tue | 11.Aug.2020 - 13:00 | Rubin Kazan' | 0-2 | Lokomotiv Moskva | Gam1 | 24 | |||
Fri | 14.Aug.2020 - 11:00 | Arsenal Tula | 2-3 | Ufa | Gam2 | 73 | |||
Fri | 14.Aug.2020 - 12:00 | Sochi | 1-1 | Khimki | Gam2 | ||||
Fri | 14.Aug.2020 - 13:00 | Spartak Moskva | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam2 | ||||
Sat | 15.Aug.2020 - 08:30 | Dinamo Moskva | 0-0 | Rotor Volgograd | Gam2 | ||||
Sat | 15.Aug.2020 - 08:30 | Rubin Kazan' | 1-1 | Ural | Gam2 | 22 | |||
Sat | 15.Aug.2020 - 11:00 | CSKA Moskva | 2-1 | Tambov | Gam2 | ||||
Sat | 15.Aug.2020 - 12:00 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Krasnodar | Gam2 | 9 | |||
Sat | 15.Aug.2020 - 13:00 | Rostov | 0-2 | Zenit | Gam2 | 73 | |||
Tue | 18.Aug.2020 - 11:00 | Sochi | 3-2 | Rubin Kazan' | Gam3 | ||||
Tue | 18.Aug.2020 - 12:00 | Tambov | 1-0 | Khimki | Gam3 | ||||
Tue | 18.Aug.2020 - 13:00 | Krasnodar | 2-0 | Arsenal Tula | Gam3 | 113 | |||
Wed | 19.Aug.2020 - 09:00 | Ufa | 1-1 | Spartak Moskva | Gam3 | ||||
Wed | 19.Aug.2020 - 09:00 | Ural | 1-1 | Lokomotiv Moskva | Gam3 | 20 | |||
Wed | 19.Aug.2020 - 11:00 | Akhmat Grozny | 3-1 | Rotor Volgograd | Gam3 | ||||
Wed | 19.Aug.2020 - 12:00 | Dinamo Moskva | 2-0 | Rostov | Gam3 | ||||
Wed | 19.Aug.2020 - 13:00 | Zenit | 2-1 | CSKA Moskva | Gam3 | 108 | |||
Sat | 22.Aug.2020 - 07:00 | Ural | 1-0 | Krasnodar | Gam4 | 33 | |||
Sat | 22.Aug.2020 - 09:00 | Khimki | 1-2 | Akhmat Grozny | Gam4 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 10:30 | Arsenal Tula | 2-0 | Dinamo Moskva | Gam4 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 11:00 | Zenit | 4-1 | Tambov | Gam4 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 13:00 | CSKA Moskva | 1-2 | Rubin Kazan' | Gam4 | 71 | |||
Sat | 22.Aug.2020 - 13:00 | Rotor Volgograd | 1-2 | Sochi | Gam4 | ||||
Sun | 23.Aug.2020 - 09:30 | Ufa | 0-1 | Rostov | Gam4 | 17 | |||
Sun | 23.Aug.2020 - 12:00 | Spartak Moskva | 2-1 | Lokomotiv Moskva | Gam4 | ||||
Tue | 25.Aug.2020 - 11:30 | Tambov | 0-1 | Sochi | Gam5 | ||||
Tue | 25.Aug.2020 - 13:30 | Arsenal Tula | 1-1 | Khimki | Gam5 | ||||
Wed | 26.Aug.2020 - 11:30 | Lokomotiv Moskva | 2-3 | Akhmat Grozny | Gam5 | ||||
Wed | 26.Aug.2020 - 11:30 | Rubin Kazan' | 3-0 | Ufa | Gam5 | 25 | |||
Wed | 26.Aug.2020 - 11:30 | Rotor Volgograd | 0-1 | Spartak Moskva | Gam5 | ||||
Wed | 26.Aug.2020 - 13:30 | Rostov | 1-0 | Ural | Gam5 | 18 | |||
Wed | 26.Aug.2020 - 13:30 | Krasnodar | 1-1 | CSKA Moskva | Gam5 | 33 | |||
Wed | 26.Aug.2020 - 13:45 | Dinamo Moskva | 1-0 | Zenit | Gam5 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 11:00 | Spartak Moskva | 2-1 | Arsenal Tula | Gam6 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 13:00 | Khimki | 1-1 | Rotor Volgograd | Gam6 | ||||
Sun | 30.Aug.2020 - 07:00 | Ufa | 1-1 | Dinamo Moskva | Gam6 | ||||
Sun | 30.Aug.2020 - 09:00 | Lokomotiv Moskva | 0-0 | Zenit | Gam6 | 7 | |||
Sun | 30.Aug.2020 - 11:00 | Akhmat Grozny | 0-3 | CSKA Moskva | Gam6 | ||||
Sun | 30.Aug.2020 - 11:00 | Rubin Kazan' | 2-2 | Tambov | Gam6 | ||||
Sun | 30.Aug.2020 - 13:00 | Krasnodar | 1-1 | Rostov | Gam6 | 12 | |||
Sun | 30.Aug.2020 - 13:00 | Sochi | 0-0 | Ural | Gam6 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 06:45 | Tambov | 2-0 | Ufa | Gam7 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 09:30 | Ural | 3-1 | Khimki | Gam7 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:00 | Akhmat Grozny | 0-1 | Sochi | Gam7 | ||||
Sun | 13.Sep.2020 - 09:30 | Dinamo Moskva | 0-1 | Rubin Kazan' | Gam7 | ||||
Sun | 13.Sep.2020 - 12:00 | CSKA Moskva | 3-1 | Spartak Moskva | Gam7 | ||||
Sun | 13.Sep.2020 - 12:00 | Rotor Volgograd | 0-3 | Krasnodar | Gam7 | 20 | |||
Mon | 14.Sep.2020 - 11:30 | Zenit | 3-1 | Arsenal Tula | Gam7 | 113 | |||
Mon | 14.Sep.2020 - 13:30 | Rostov | 0-0 | Lokomotiv Moskva | Gam7 | 8 | |||
Fri | 18.Sep.2020 - 13:00 | Krasnodar | 7-2 | Khimki | Gam8 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 09:30 | Ural | 1-1 | Zenit | Gam8 | 30 | |||
Sat | 19.Sep.2020 - 12:00 | Rostov | 3-0 | Rotor Volgograd | Gam8 | 1 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 07:00 | Arsenal Tula | 3-2 | Sochi | Gam8 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 07:00 | Ufa | 0-1 | CSKA Moskva | Gam8 | 21 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 09:30 | Rubin Kazan' | 0-2 | Spartak Moskva | Gam8 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 12:00 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Tambov | Gam8 | ||||
Mon | 21.Sep.2020 - 12:00 | Dinamo Moskva | 1-0 | Akhmat Grozny | Gam8 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 07:00 | Tambov | 0-2 | Spartak Moskva | Gam9 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 09:30 | Zenit | 6-0 | Ufa | Gam9 | 35 | |||
Sat | 26.Sep.2020 - 13:00 | Sochi | 1-1 | Krasnodar | Gam9 | ||||
Sun | 27.Sep.2020 - 07:00 | Arsenal Tula | 2-3 | Rostov | Gam9 | 2 | |||
Sun | 27.Sep.2020 - 09:30 | Akhmat Grozny | 2-0 | Ural | Gam9 | ||||
Sun | 27.Sep.2020 - 12:00 | CSKA Moskva | 0-1 | Lokomotiv Moskva | Gam9 | 4 | |||
Sun | 27.Sep.2020 - 12:00 | Rotor Volgograd | 1-3 | Rubin Kazan' | Gam9 | 5 | |||
Mon | 28.Sep.2020 - 12:00 | Khimki | 1-0 | Dinamo Moskva | Gam9 | ||||
Sat | 03.Oct.2020 - 07:00 | Ufa | 0-0 | Rotor Volgograd | Gam10 | 19 | |||
Sat | 03.Oct.2020 - 09:30 | Tambov | 1-1 | Arsenal Tula | Gam10 | ||||
Sat | 03.Oct.2020 - 09:30 | Ural | 0-2 | CSKA Moskva | Gam10 | 23 | |||
Sat | 03.Oct.2020 - 12:00 | Spartak Moskva | 1-1 | Zenit | Gam10 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 07:00 | Lokomotiv Moskva | 2-1 | Khimki | Gam10 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 09:30 | Sochi | 4-2 | Rostov | Gam10 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 09:30 | Rubin Kazan' | 1-1 | Akhmat Grozny | Gam10 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 13:00 | Dinamo Moskva | 2-0 | Krasnodar | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 07:00 | Zenit | 3-1 | Sochi | Gam11 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 09:30 | Krasnodar | 3-1 | Rubin Kazan' | Gam11 | 13 | |||
Sat | 17.Oct.2020 - 09:30 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Ufa | Gam11 | 1 | |||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:00 | Khimki | 2-3 | Spartak Moskva | Gam11 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 07:00 | Arsenal Tula | 1-0 | Ural | Gam11 | 8 | |||
Sun | 18.Oct.2020 - 07:00 | Rotor Volgograd | 0-2 | Tambov | Gam11 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 09:30 | CSKA Moskva | 3-1 | Dinamo Moskva | Gam11 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 12:00 | Rostov | 3-0 | Akhmat Grozny | Gam11 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 07:00 | Dinamo Moskva | 3-1 | Sochi | Gam12 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 09:30 | Zenit | 1-2 | Rubin Kazan' | Gam12 | 25 | |||
Sat | 24.Oct.2020 - 12:00 | Krasnodar | 1-3 | Spartak Moskva | Gam12 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 12:00 | Lokomotiv Moskva | 1-2 | Rotor Volgograd | Gam12 | 2 | |||
Sun | 25.Oct.2020 - 07:00 | Ural | 0-0 | Tambov | Gam12 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 09:30 | Rostov | 0-2 | Khimki | Gam12 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 12:00 | Akhmat Grozny | 3-1 | Ufa | Gam12 | ||||
Mon | 26.Oct.2020 - 12:00 | CSKA Moskva | 5-1 | Arsenal Tula | Gam12 | 56 | |||
Sat | 31.Oct.2020 - 07:00 | Rubin Kazan' | 3-1 | Arsenal Tula | Gam13 | 5 | |||
Sat | 31.Oct.2020 - 09:30 | Spartak Moskva | 0-1 | Rostov | Gam13 | ||||
Sat | 31.Oct.2020 - 09:30 | Akhmat Grozny | 2-0 | Krasnodar | Gam13 | ||||
Sat | 31.Oct.2020 - 12:00 | Sochi | 2-1 | Lokomotiv Moskva | Gam13 | ||||
Sun | 01.Nov.2020 - 04:00 | Ufa | 1-2 | Ural | Gam13 | 21 | |||
Sun | 01.Nov.2020 - 06:00 | Khimki | 0-2 | Zenit | Gam13 | ||||
Sun | 01.Nov.2020 - 08:30 | Rotor Volgograd | 0-1 | CSKA Moskva | Gam13 | 17 | |||
Sun | 01.Nov.2020 - 11:00 | Tambov | 1-2 | Dinamo Moskva | Gam13 | ||||
Fri | 06.Nov.2020 - 11:00 | Sochi | 1-1 | Ufa | Gam14 | ||||
Sat | 07.Nov.2020 - 06:00 | Ural | 2-2 | Spartak Moskva | Gam14 | ||||
Sat | 07.Nov.2020 - 08:30 | Arsenal Tula | 1-1 | Rotor Volgograd | Gam14 | 7 | |||
Sat | 07.Nov.2020 - 11:00 | Tambov | 0-1 | Akhmat Grozny | Gam14 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 06:00 | Khimki | 2-0 | Rubin Kazan' | Gam14 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 08:30 | CSKA Moskva | 2-0 | Rostov | Gam14 | 16 | |||
Sun | 08.Nov.2020 - 11:00 | Zenit | 3-1 | Krasnodar | Gam14 | 31 | |||
Sun | 08.Nov.2020 - 11:00 | Dinamo Moskva | 5-1 | Lokomotiv Moskva | Gam14 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 06:00 | Krasnodar | 1-0 | Tambov | Gam15 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 08:30 | Akhmat Grozny | 2-2 | Zenit | Gam15 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 11:00 | Spartak Moskva | 1-1 | Dinamo Moskva | Gam15 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 11:00 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Arsenal Tula | Gam15 | 1 | |||
Sun | 22.Nov.2020 - 06:00 | CSKA Moskva | 1-1 | Sochi | Gam15 | ||||
Sun | 22.Nov.2020 - 08:30 | Rotor Volgograd | 0-0 | Ural | Gam15 | 3 | |||
Sun | 22.Nov.2020 - 11:00 | Rubin Kazan' | 0-2 | Rostov | Gam15 | 4 | |||
Mon | 23.Nov.2020 - 09:00 | Ufa | 1-2 | Khimki | Gam15 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 06:00 | Arsenal Tula | 0-0 | Zenit | Gam16 | 17 | |||
Sat | 28.Nov.2020 - 08:30 | Khimki | 1-0 | Krasnodar | Gam16 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 11:00 | Rostov | 4-1 | Dinamo Moskva | Gam16 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 11:00 | Akhmat Grozny | 0-0 | Lokomotiv Moskva | Gam16 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 04:00 | Ural | 1-0 | Sochi | Gam16 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 06:00 | Ufa | 4-0 | Tambov | Gam16 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 08:30 | Rubin Kazan' | 1-0 | CSKA Moskva | Gam16 | 9 | |||
Sun | 29.Nov.2020 - 11:00 | Spartak Moskva | 2-0 | Rotor Volgograd | Gam16 | ||||
Sat | 05.Dec.2020 - 06:00 | Lokomotiv Moskva | 3-1 | Rubin Kazan' | Gam17 | 8 | |||
Sat | 05.Dec.2020 - 08:30 | Spartak Moskva | 5-1 | Tambov | Gam17 | ||||
Sat | 05.Dec.2020 - 11:00 | Zenit | 5-1 | Ural | Gam17 | 31 | |||
Sat | 05.Dec.2020 - 11:00 | Krasnodar | 5-0 | Rotor Volgograd | Gam17 | 14 | |||
Sun | 06.Dec.2020 - 06:00 | Rostov | 0-1 | Ufa | Gam17 | 16 | |||
Sun | 06.Dec.2020 - 08:30 | Dinamo Moskva | 1-0 | Arsenal Tula | Gam17 | ||||
Sun | 06.Dec.2020 - 11:00 | CSKA Moskva | 2-2 | Khimki | Gam17 | ||||
Mon | 07.Dec.2020 - 11:00 | Sochi | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam17 | ||||
Fri | 11.Dec.2020 - 11:00 | Khimki | 1-0 | Arsenal Tula | Gam18 | ||||
Sat | 12.Dec.2020 - 06:00 | Rotor Volgograd | 1-0 | Ufa | Gam18 | 5 | |||
Sat | 12.Dec.2020 - 08:30 | Sochi | 1-0 | Spartak Moskva | Gam18 | ||||
Sat | 12.Dec.2020 - 11:00 | Zenit | 3-1 | Dinamo Moskva | Gam18 | ||||
Sun | 13.Dec.2020 - 06:00 | Tambov | 0-1 | Rubin Kazan' | Gam18 | ||||
Sun | 13.Dec.2020 - 08:30 | Krasnodar | 5-0 | Lokomotiv Moskva | Gam18 | 1 | |||
Sun | 13.Dec.2020 - 11:00 | Akhmat Grozny | 0-1 | Rostov | Gam18 | ||||
Sun | 13.Dec.2020 - 11:00 | CSKA Moskva | 2-2 | Ural | Gam18 | 19 | |||
Wed | 16.Dec.2020 - 10:00 | Sochi | 2-0 | Dinamo Moskva | Gam19 | ||||
Wed | 16.Dec.2020 - 10:00 | Rotor Volgograd | 1-0 | Arsenal Tula | Gam19 | 1 | |||
Wed | 16.Dec.2020 - 12:00 | Zenit | 3-1 | Spartak Moskva | Gam19 | ||||
Thu | 17.Dec.2020 - 10:00 | Krasnodar | 1-0 | Ufa | Gam19 | 22 | |||
Thu | 17.Dec.2020 - 10:00 | Khimki | 3-2 | Lokomotiv Moskva | Gam19 | ||||
Thu | 17.Dec.2020 - 12:00 | Akhmat Grozny | 0-0 | Rubin Kazan' | Gam19 | ||||
Thu | 17.Dec.2020 - 12:00 | Rostov | 1-3 | CSKA Moskva | Gam19 | 36 | |||
Fri | 18.Dec.2020 - 10:00 | Tambov | 1-1 | Ural | Gam19 | ||||
Fri | 26.Feb.2021 - 11:00 | Tambov | 1-3 | Rotor Volgograd | Gam20 | ||||
Sat | 27.Feb.2021 - 06:00 | Khimki | 2-1 | Ufa | Gam20 | ||||
Sat | 27.Feb.2021 - 08:30 | Zenit | 2-2 | Rostov | Gam20 | 12 | |||
Sat | 27.Feb.2021 - 11:00 | Lokomotiv Moskva | 2-0 | CSKA Moskva | Gam20 | 1 | |||
Sat | 27.Feb.2021 - 11:00 | Sochi | 4-0 | Arsenal Tula | Gam20 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 06:00 | Spartak Moskva | 0-2 | Rubin Kazan' | Gam20 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 08:30 | Akhmat Grozny | 1-2 | Dinamo Moskva | Gam20 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 11:00 | Krasnodar | 2-2 | Ural | Gam20 | 3 | |||
Sat | 06.Mar.2021 - 06:00 | CSKA Moskva | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam21 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 08:30 | Rotor Volgograd | 0-0 | Khimki | Gam21 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 11:00 | Rostov | 0-0 | Sochi | Gam21 | ||||
Sun | 07.Mar.2021 - 06:00 | Ural | 0-0 | Ufa | Gam21 | 26 | |||
Sun | 07.Mar.2021 - 08:30 | Dinamo Moskva | 2-0 | Tambov | Gam21 | ||||
Sun | 07.Mar.2021 - 11:00 | Spartak Moskva | 6-1 | Krasnodar | Gam21 | ||||
Mon | 08.Mar.2021 - 06:00 | Arsenal Tula | 0-3 | Lokomotiv Moskva | Gam21 | 8 | |||
Mon | 08.Mar.2021 - 08:30 | Rubin Kazan' | 2-1 | Zenit | Gam21 | 57 | |||
Fri | 12.Mar.2021 - 11:00 | Khimki | 1-0 | Rostov | Gam22 | ||||
Sat | 13.Mar.2021 - 04:00 | Ural | 1-0 | Rotor Volgograd | Gam22 | 8 | |||
Sat | 13.Mar.2021 - 06:00 | Arsenal Tula | 2-1 | CSKA Moskva | Gam22 | 32 | |||
Sat | 13.Mar.2021 - 08:30 | Zenit | 4-0 | Akhmat Grozny | Gam22 | ||||
Sat | 13.Mar.2021 - 11:00 | Dinamo Moskva | 1-2 | Spartak Moskva | Gam22 | ||||
Sun | 14.Mar.2021 - 07:00 | Ufa | 0-3 | Rubin Kazan' | Gam22 | 10 | |||
Sun | 14.Mar.2021 - 09:30 | Tambov | 0-4 | Krasnodar | Gam22 | ||||
Sun | 14.Mar.2021 - 12:00 | Lokomotiv Moskva | 3-1 | Sochi | Gam22 | ||||
Wed | 17.Mar.2021 - 11:00 | Rotor Volgograd | 0-4 | Rostov | Gam23 | 22 | |||
Wed | 17.Mar.2021 - 13:00 | CSKA Moskva | 2-3 | Zenit | Gam23 | 78 | |||
Wed | 17.Mar.2021 - 13:00 | Akhmat Grozny | 2-0 | Arsenal Tula | Gam23 | ||||
Thu | 18.Mar.2021 - 10:00 | Ufa | 0-1 | Lokomotiv Moskva | Gam23 | 25 | |||
Thu | 18.Mar.2021 - 12:00 | Krasnodar | 2-3 | Dinamo Moskva | Gam23 | ||||
Thu | 18.Mar.2021 - 12:00 | Spartak Moskva | 5-1 | Ural | Gam23 | ||||
Fri | 19.Mar.2021 - 12:00 | Sochi | 5-0 | Tambov | Gam23 | ||||
Fri | 19.Mar.2021 - 12:00 | Rubin Kazan' | 1-3 | Khimki | Gam23 | ||||
Sat | 03.Apr.2021 - 07:00 | Rotor Volgograd | 0-2 | Lokomotiv Moskva | Gam24 | 18 | |||
Sat | 03.Apr.2021 - 09:30 | Rubin Kazan' | 1-0 | Sochi | Gam24 | 6 | |||
Sat | 03.Apr.2021 - 09:30 | Krasnodar | 0-5 | Akhmat Grozny | Gam24 | 6 | |||
Sat | 03.Apr.2021 - 12:00 | Dinamo Moskva | 4-0 | Ufa | Gam24 | 17 | |||
Sun | 04.Apr.2021 - 07:00 | Ural | 2-0 | Arsenal Tula | Gam24 | 13 | |||
Sun | 04.Apr.2021 - 09:30 | Tambov | 1-2 | CSKA Moskva | Gam24 | 13 | |||
Sun | 04.Apr.2021 - 12:00 | Rostov | 2-3 | Spartak Moskva | Gam24 | 28 | |||
Mon | 05.Apr.2021 - 12:00 | Zenit | 2-0 | Khimki | Gam24 | 46 | |||
Sat | 10.Apr.2021 - 07:00 | Khimki | 1-0 | Tambov | Gam25 | 10 | |||
Sat | 10.Apr.2021 - 09:30 | Ufa | 3-0 | Akhmat Grozny | Gam25 | 3 | |||
Sat | 10.Apr.2021 - 12:00 | Rostov | 0-1 | Rubin Kazan' | Gam25 | 13 | |||
Sun | 11.Apr.2021 - 07:00 | Arsenal Tula | 1-0 | Krasnodar | Gam25 | 18 | |||
Sun | 11.Apr.2021 - 09:30 | Sochi | 1-2 | Zenit | Gam25 | 15 | |||
Sun | 11.Apr.2021 - 09:30 | Dinamo Moskva | 2-2 | Ural | Gam25 | 19 | |||
Sun | 11.Apr.2021 - 12:00 | Lokomotiv Moskva | 2-0 | Spartak Moskva | Gam25 | 6 | |||
Mon | 12.Apr.2021 - 12:00 | CSKA Moskva | 2-0 | Rotor Volgograd | Gam25 | 66 |
Football Competitions
National Club Competitions |
USA GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR N/C WOR WOR WOR EUR EUR WOR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Premier League - 2020/2021
- 100% 240 / 240 Games
- Home team wins 48.33%
- Draws 20.83%
- Away team wins 30.83%
- Over 1.5 71.67%
- Over 2.5 47.08%
- Over 3.5 31.67%
- Goals 637
- Goals /match 2.65
- Goals /match home 1.56
- Goals /match away 1.1
- Both teams score 46.25%
- Goals after 80' 16.64%
No tv schedule yet for US
(change)